Kahramanlar Mahallesi Çakıl Sokak No:5, Sarımsaklı 0(543)577 17 30

Ön Rezervasyon Formu

SİZE ULAŞABİLMEMİZ İÇİN LÜTFEN BİLGİLERİNİZİ GİRİNİZ..

HAKKIMIZDA

Sarımsaklı Marine Otel olarak 2000 yılında başladığımız bu yürüyüşte her sene siz değerli misafirlerimizin memnuniyeti ile üzerine koyarak devam ediyoruz. Misafir memnuniyeti odaklı çalışan otelimizde temel felsefemiz sizleri misafirimiz olarak ağırlayıp bir dostumuz olarak uğurlamaktır.

Sarımsaklı Marine Otel olarak ülkemizin plajları ile ünlü Sarımsaklı beldesinde kumsala 40 metre mesafede yer almaktayız. Otelimiz 2019 sezonuna girerken tamamen yenilenmiş olup odalarımızda fonksiyonellik, zarafet ve kullanım kolaylığı ön plana çıkarılmıştır. Odalarda bir dünya eşya yerine bir dünya yaşam alanı yaratılmıştır. Otelimizde yenileme işlemleri her sezon başında günün şartlar ve özelliklerine göre tekrardan yapılmaktadır.

Otelimiz Marine Otel oda kahvaltı konseptinde çalışmakta olup sabah kahvaltılarımız açık büfedir. Kahvaltımızda kaliteli ürünlere öncelik tanırken Ege Mutfağının olmazsa olmazı zeytin ve zeytinyağlı ürünleri ön plana çıkarıyoruz.

Otelimizde iki kişilik ve aile odalarımız balkonludur. Odalarımızın bir bölümü deniz bir bölümü kara manzaralıdır. Aile odalarımızın tümü deniz manzaralıdır. Üç kişilik odalarımız balkonsuzdur. Plajda sınırlı sayıda şezlong ve şemsiye hizmetimiz vardır

Sarımsaklı Marine Otel Ailesi Olarak
Sizleri Misafirimiz Olarak Karşılayıp
Dostlarımız Olarak Uğurlamak İçin
Bu Eşsiz Ortamda Sizleri Bekliyoruz...